• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Onursal Üyelerimiz
Site Haritası
Videolar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735

Derneğimiz Kapanmayacaktır.

Birlik ve Beraberlik Zamanı

Kararlıyız Binbir Güçlükle Kurulan Genel Merkezimizi Kapatmayacağız

Derneğimiz, üyelerinin mesleki ve sosyal faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak, haklarını savunmak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek, halkın sağlık alanıyla ilgili eğitimi ve sosyal gelişimine katkı sağlamak üzere kurulmuştur.

İnsan, doğası gereği toplumsal bir varlıktır. Yalnız yaşaması mümkün değildir. Birlikte yaşamanın gereği olan dayanışma ile insanlar yardımlaşmayı, birlikte iş yapmayı öğrenirler. Dayanışma sayesinde insanlar daha çabuk ve daha çok iş yapabilir. Atalarımız bu konuda "Bir elin nesi var, iki elin sesi var" diyerek, birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemini vurgulamışlardır. Dernek olarak güzel bir dayanışma örneği gösterilerek bir çok konularda başarılı çalışmalara imza atılmıştır.

Derneğimiz çok büyük emeklerle zor şartlarda kuruldu. gönül verenler  herhangi bir çıkar gözetmeden elini taşın altına sokup maddi ve manevi büyük emekler vererek bu yapıyı oluşturmuşlardır. Derneğin kuruluş aşamasında emeği geçenlere bir kez daha  teşekkür ediyoruz. Bu dernek hepimizin derneğidir. El birliği içerisinde desteklerinizi bekliyoruz.

Derneğimizin faaliyetleri ve çalışmaları ile basında geniş yer tutmuştur. Derneğimiz takip edilen önemli bir dernek haline gelerek çalışmaları ile örnek teşkil etmektedir. Derneğimizin çalışmalarını tüm eğitim ve sağlık çalışanları tarafından da yakından takdirle takip edilmektedir. Derneğimiz kısa zamanda başarılı çalışmaları ile ismini duyurmuştur.

Derneğimiz zor durumda olan meslektaşlarımıza hukuki veya başka bir şekilde üyelerimizin her zaman yanında olmuştur. Olmaya devam edecektir.

Ankara’da bizlere yakışır bir şekilde Genel Merkez Kurulmuştur. 

Derneğimiz 2013 Yılından bu yana üyelerimizden ekonomik anlamda gerektiği şekilde yardım alamadan Hayırsever bazı meslektaşlarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katkıları ile bu güne kadar gelmiştir.

Derneğimizin kirası 750 TL civarında olup sizlerden destek bekliyoruz. Son zamanlada derneğimiz ekonomik sıkıntılar yüzünden faaliyetlerine ara vermek zorunda kalmıştır. Ekonomik sıkıntıları aşamadığımızda derneğimizi kapatmak zorunda kalabiliriz.

Derneğimiz ülke çapında marka yapmış, tanınmış dernekler arasında yer almaktadır. Ekonomik sıkıntılarla boğuşan derneğimiz kirasını ödeyemeyecek ve kapanma aşamasına gelmiştir.

 Derneğimizin kapanmaması için yardımlarınızı ve bağışlarınızı bekliyoruz. Derneğimizde bu zor zamanda bir kez olsun desteklerinizi bekliyoruz. Bağış yapmak için benimle aşağıda verilen telefon numarasından  irtibata geçebilirsiniz. Yardımsever, bağışta bulunacak gönül dostlarımızın isimleri önce kalbimizde sonrasında web sitemizin onur köşesinde hak ettikleri yerlerini alacaktır. 
Bu zor süreçte bağış yapan meslektaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. 


                                                        İsmet DATLI
                         Sağlık Eğitimcileri Derneği Genel Başkanı

İrtibat:
İsmet DATLI (Genel Başkan):05058039421

E-Mail: saglikegitimciler@gmail.com

 

Sağlık Eğitimcileri Derneği Genel Merkezi İçin Bağış yapacağınız Derneğe Ait Hesap Numaralarımız

1-ZİRAAT BANKASI MAMAK ŞUBESİ: 643 770 97

ZİRAAT BANKASI IBAN: TR71 0001 0007 6764 3770 9750 01

 Yorum Yaz - Arşiv   
1592 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret360184
Danışmanlık Hizmeti
E-Mail
Hukuki Yardım
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Saat
Takvim