• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Videolar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.38257.4121
Euro8.95728.9931

Sağlık Çalışanları Cumhurbaşkanımızdan Destek Bekliyor


Emeğiniz ödenmez dediler, alkışlayıp gittiler’ Korona salgını döneminde yüksek risk altında uzun saatler mesai yapan sağlık çalışanlarının emeğinin karşılığı mutlaka verilmelidir. 

Sağlık çalışanlarının yeni tip koronavirüs hastalığı (Covid-19) salgınıyla Türkiye’de de 11 Mart’tan bugüne kahramanca mücadele ettiklerini, en son açıklanan resmi rakamlara göre onlarca  sağlık çalışanı hayatını kaybetmiştir. Binlerce sağlık çalışanı da virüse yakalanarak mücadele vermektedirler. 

Sağlık Bakanımızı vermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı takdirle izliyoruz.  Üzülerek belirtmemiz gerekirse Sayın Bakanımız sağlık çalışanına özlük olarak gerektiği şekilde sahip çıkamamıştır. Sağlık Çalışanları aileleri ile beraber hem virüsle hemde çok ciddi bir şekilde ekonomik olarak mücadele vermektedirler. Birileri yetkili olduğu halde etkili olmadıkları gibi sağlık çalışanlarının mağduriyetlerini Cumhurbaşkanımıza kararlı bir şekilde iletememişlerdir.

Cumhurbaşkanımız, sağlık çalışanlarının olumsuz çalışma şartları ve özlük durumunun bu denli kötü olduğunu bilseydi Sağlık Çalışanlarının özlük haklarının düzeltilmesi için gerekli talimatı vererek  gerekli desteği sağlayacağını tüm kalbimizle inaniyoruz. Tek ümidimiz Cumhurbaşkanımızın bu konuya el atmasıdır.  Sağlık çalışanlarının tüm özlük sorunları masaya yatırılmalı bir an  önce çözüme kavuşturulmalıdır.

                                                     Sağlık Eğitimcileri Derneği

Bu paylaşımın Cumhurbaşkanımıza ulaşması açısından Sosyal Medya Hesaplarında paylaşılması önem arz etmektedir. Saygılarımızla589 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret401371
Danışmanlık Hizmeti
Hukuki Yardım
Hava Durumu
Saat
Takvim