• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Onursal Üyelerimiz
Site Haritası
Videolar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.53595.5581
Euro6.13716.1617

Hakkımızda

 

Sağlık Eğitimcileri Derneği Kimlerden Oluşmaktadır

    Sağlık Eğitimcileri Derneği  Ankara’da fiilen faaliyete geçmiştir. Anadolu Sağlık meslek lisesi ve Özel Sağlık Meslek Liseleri meslek dersi öğretmenleri ile sağlık eğitimi alanında yükseköğrenim gören tıbbi teknologların bir araya gelerek oluşturduğu bir dernektir.

Derneğin Amacı Nedir

  Dernek, üyelerinin mesleki ve sosyal faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak, haklarını savunmak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek, halkın sağlık alanıyla ilgili eğitimi ve sosyal gelişimine katkı sağlamak üzere kurulmuştur.

Kimler Üye Olabilir

    Fiil ehliyetine sahip bulunan ve derneğin amaç ve ilkelerini benimseyerek bu doğrultuda çalışmayı kabul eden ve mevzuatın öngördüğü koşulları taşıyan ve mesleki yüksek öğrenimini sağlık eğitim enstitüleri veya sağlık eğitim fakültelerinde yapanlar ile sağlık alanında lisans düzeyinde bir okuldan mezun olup, Anadolu Sağlık Meslek Liselerinde alan/dal öğretmeni olarak çalışanlar veya bu okullarda mesleğini ifa edip emekli konumda olanlar derneğe üye olabilir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret368070
Danışmanlık Hizmeti
E-Mail
Hukuki Yardım
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Saat
Takvim