• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Videolar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.73356.7605
Euro7.31837.3477

Hukuki Yardım

    

ÜYELERİMİZ İÇİN  HUKUKİ YARDIM KÖŞESİ AÇILMIŞTIR

      Derneğimizin her türlü iş ve işlemlerinin hukuka uygun bir şekilde yürütülmesi,karşılaştığı hukuki ihtilafların çözümlenmesi ayrıca üyelerimizin hukuki sorunlarıyla başa çıkmanın, öncelikle sorunla karşılaşmadan, gereken tedbirlerin alınmasından geçtiğine inanıyoruz. Bu anlamda üyelerimize hukuk danışmanlığı hizmeti vermekle birlikte karşılaşılan her türlü hukuki probleminin çözümünde de yapılabileceklerin en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olacağız.

      Hukuk hizmetinin verilmesi aşamalarında üyelerimizle derneğimizin ilişkilerini karşılıklı güven temelinde inşa ederek gerek şahsi gerek mesleki hayatına ilişkin sırlarının gizliliği ve bu bilgilerinin özenle saklanması için gereken tedbirlerin alınması ve takip ettiğimiz işlerin tüm aşamalarından üyelerimizin bilgilendirilmesine önem veren şeffaf çalışma şekli en önemli ilkelerimizden olacaktır. Bu anlamda sitemizde hukuki yardım köşesi oluşturulmuştur.

      Derneğimizle beraber gönül birliği yapmış tecrübeli iki avukatımız herzaman gerekli yardımı verecektir.

      idari ve hukuki sıkıntıları olan tüm üyelerimizin aşağıdaki belirtilen adresten bizlerle iletişime geçebilirler. Önemle duyurulur. Saygılarımızla

Hukuki Yardım için iletişime geçilecek adres: saglikegitimciler@gmail.com

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam65
Toplam Ziyaret392232
Danışmanlık Hizmeti
Hukuki Yardım
Hava Durumu
Saat
Takvim