• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası
Videolar
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar33.015833.1481
Euro36.089036.2337

Hukuki Yardım

HUKUKİ YARDIM

       Derneğimizin her türlü iş ve işlemlerinin hukuka uygun bir şekilde yürütülmesi,karşılaştığı hukuki ihtilafların çözümlenmesi ayrıca üyelerimizin hukuki sorunlarıyla başa çıkmanın, öncelikle sorunla karşılaşmadan, gereken tedbirlerin alınmasından geçtiğine inanıyoruz. Bu anlamda üyelerimize hukuk danışmanlığı hizmeti vermekle birlikte karşılaşılan her türlü hukuki probleminin çözümünde de yapılabileceklerin en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olacağız.

      Hukuk hizmetinin verilmesi aşamalarında üyelerimizle derneğimizin ilişkilerini karşılıklı güven temelinde inşa ederek gerek şahsi gerek mesleki hayatına ilişkin sırlarının gizliliği ve bu bilgilerinin özenle saklanması için gereken tedbirlerin alınması ve takip ettiğimiz işlerin tüm aşamalarından üyelerimizin bilgilendirilmesine önem veren şeffaf çalışma şekli en önemli ilkelerimizden olacaktır. Bu anlamda hukuk yardım köşemiz hizmete girmiştir.

      Üyelerimizin her türlü idari soruşturma adli, idari  davalarında vekalet vermesi yeterlidir. tecrübeli avukatlarımız gerekli çalışmaları yürütecektir. Dernek olarak haklı olunan her davada üyelerimizin yanındayız. Kazanılan davalarda disiplin soruşturması ve mahkeme safhasında haklılığını ispat etmiş üyelerimiz istedikleri takdirde tarafımızdan tazminat davası, mağduriyeti oluşturan kişiler hakkında  idari ve adli işlemler yürütülecektir.

      Üyelerimizin tüm hukuki sıkıntılarında ve disiplin soruşturmalarında öncelikle dernek yönetimiyle sonrasında aşağıdaki iletişim adresinden bizlerle iletişime geçebilirler. Hukuki yardım üyelerimize sağlanacaktır.

                                                                   Av.Burak Işık

                                                Sahrayıcedid Mah. Müminderesi Cad.
                                                Mümin Apt.    No:44/4 Kadıköy/ İstanbul
                                                Office-Ofis Tel.   : +90 216 478 09 09
                                              
                             

 

 

 

Danışmanlık Hizmeti
Hukuki Yardım
Hava Durumu
Saat
Takvim